Aktualności

Kolor Roku 2021

14 października marka Benjamin Moore, producent oryginalnych farb, ogłosił na specjalnej konferencji on-line kolor roku 2021. Proponowanym kolorem dominującym w 2021 roku według Benjamin Moore będzie „Aegean Teal 2136-40”. Jest to Niezwykle harmonijne połączenie niebiesko-zielonego oraz szarego odcienia. Wyraziste i neutralne. „Aegean Teal” uzupełnia i wzmacnia pozostałe kolory z palety Color Trends 2021, perfekcyjnie łącząc ciepłe i chłodne odcienie.

Jedną z osób, która mogła uczestniczyć w tym procesie była Aleksandra Chuchro. Według Oli, w tych trudnych czasach ludzie potrzebują energii pochodzącej z otaczającego nas środowiska. Dlatego propozycją Oli przy wyborze Koloru 2021 według Benjamin Moore, były kolory ziemi jako podstawa czyli beże, pastelowe brązy w połączeniu z intensywnym kolorem takim jak limonka.

Zapraszamy do oglądania materiału z konferencji Benjamina Moore -> https://www.facebook.com/benjaminmoorepaints/videos/2753811011560652

Fot. © Benjamin Moore

Top Women in Real Estate

26 i 27 sierpnia odbyła się finałowa gala już 3 edycji konkursu Top Women in Real Estate. Jest to konkurs, adresowany do kobiet aktywnych w branży nieruchomości, a także do
organizacji działających w tej branży, które wspierają kobiety i ich rozwój. W kategorii Innovation & Technology jako jedna z nominowanych była Aleksandra Chuchro – założycielka biura projektowego Livin.

Kategoria Innovation & Technology przeznaczona dla kobiet zajmujących się tematyką innowacji i technologii w branży nieruchomości, które w ubiegłym roku odniosły znaczący sukces lub wyróżniły się na tle innych, w której kryteriami oceny są:

  • samodzielne lub zespołowe opracowanie innowacyjnego produktu lub usługi,
  • zaproponowanie skutecznej strategii wdrożenia nowej technologii na rynku,
  • wdrożenie innowacyjnych rozwiązań w konkretnych sytuacjach biznesowych lub przedstawienie symulacji działania jeżeli produkt jest w trakcie wdrażania,
  • działanie na rzecz podniesienia jakości i standardów w branży np. poprzez promocję możliwości wykorzystania proponowanych rozwiązań przez inne podmioty,
  • pozytywny odbiór innowacji przez partnerów biznesowych i klientów.

„Byłam bardzo zaskoczona i wzruszona kiedy dowiedziałam się o tej nominacji. Bardzo się cieszę, że moja autorska metoda projektowa D3 została doceniona przez Organizatorów tego konkursu” – mówi Aleksandra Chuchro.

Gratulujemy wszystkim nominowanym i zwyciężczyniom plebiscytu oraz mamy nadzieję, że w przyszłym roku Ola zwycięży tytuł Top Women.